Lista zawodników

Numer licencji Typ licencji Data złożenia Numer zawodnika Kraj Nazwisko Imię Rok urodzenia Płeć Klub sportowy Województwo
10781 M 2019-07-10 51276 POL Zajul Maciej 2008 M KSTS WARMIA Lidzbark Warmiński WMZ
10780 N 2019-05-30 51275 POL Mirek Jan 2012 M niestowarzyszony woj. śląskie ŚLS
10779 IM 2019-05-23 51263 POL Sobotnicki Igor 2008 M GKS GORZOVIA Gorzów Wielkopolski LBU
10778 M 2019-05-22 51262 POL Chwistek Natalia 2002 K LZS PŁOMIEŃ Makowice DŚL
10777 M 2019-05-18 51261 POL Kabac Adrianna 2011 K UKS ATS Białystok PDL
10776 M 2019-05-18 51260 POL Gosiewska Zuzanna 2009 M UKS ATS Białystok PDL
10775 M 2019-05-18 51259 POL Czarnecki Szykon 2009 M UKS ATS Białystok PDL
10774 M 2019-05-18 49015 POL Kuźma Jakub 2009 M UKS ATS Białystok PDL
10773 D 2019-05-15 51258 POL Gacek Maksymilian 2010 M MKS Czechowice-Dziedzice ŚLS
10772 D 2019-05-15 51257 POL Sikora Olaf 2010 M MKS Czechowice-Dziedzice ŚLS
10771 N 2019-05-12 51256 POL Gałuszka Sabina 2002 K niestowarzyszony woj. dolnośląskie DŚL
10770 IM 2019-05-14 51255 POL Jan Makowski 2012 M UKS Przeźmierowo WLP
10769 S 2019-05-08 51254 POL Rzepa Jakub 2000 M KTSK GOSRIT Luzino POM
10768 M 2019-05-01 51253 POL Różycka Zuzanna 2007 K MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda WMZ
10767 M 2019-05-01 51252 POL Czerzora Oliwia 2009 K MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda WMZ
10766 M 2019-05-01 51251 POL Rizzu-Kuban Riccardo 2007 M MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda WMZ
10765 M 2019-05-01 51250 POL Samsel Julia 2008 K MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda WMZ
10764 D 2019-05-01 51249 POL Kasperek Maciej 2012 M MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda WMZ
10763 D 2019-05-01 51248 POL Sadowski Paweł 2010 M MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda WMZ
10762 D 2019-05-01 51247 POL Różycka Maja 2011 K MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda WMZ
10761 M 2019-04-26 51246 POL Syrocka Martyna 2008 K MKS EMDEK Bydgoszcz KPM
10760 M 2019-04-25 44211 POL Michalik Patrycja 2005 K PKS PORTA Kraków MŁP
10759 M 2019-04-25 51245 POL Dobrzyński Filip 2006 M KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki MAZ
10758 M 2019-04-25 51244 POL Feliksiak Damian 2005 M KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki MAZ
10757 M 2019-04-25 51243 POL Pakowski Patryk 2005 M KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki MAZ
10756 M 2019-04-25 51242 POL Porosiński Krzysztof 2005 M KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki MAZ
10755 S 2019-04-25 51241 POL Stanisławska Barbara 1971 K ICSIR START Lublin LLS
10754 M 2019-04-18 51240 POL Jendrusz Kamil 2008 M AKS Mikołów ŚLS
10753 M 2019-04-17 51239 POL Kowalczyk Jan 2007 M KS POLONIA Kielce ŚWI
10752 M 2019-04-17 51238 POL Więckowski Mateusz 2009 M KS POLONIA Kielce ŚWI
10751 M 2019-04-17 51237 POL Wójtowicz Igor 2008 M KS POLONIA Kielce ŚWI
10750 M 2019-04-17 51236 POL Pabis Mateusz 2009 M KS POLONIA Kielce ŚWI
10749 M 2019-04-17 51235 POL Żółtowski Gabriel 2009 M KS POLONIA Kielce ŚWI
10748 M 2019-04-17 51234 POL Grzesiński Jan 2008 M KS POLONIA Kielce ŚWI
10747 M 2019-04-10 51233 POL Chmara Natalia 2008 K UKS TOP Solec Kujawski KPM
10746 N 2019-04-05 39391 POL Chwojko Jagoda 2004 K niestowarzyszony woj. podkarpackie PKR
10745 M 2019-04-02 51232 POL Nogaj Anna 2008 K KS BRONOWIANKA Kraków MŁP
10744 D 2019-04-02 51231 POL Kurbiel Mateusz 2010 M KS BRONOWIANKA Kraków MŁP
10743 D 2019-04-02 51230 POL Szymańska Oliwia 2012 K KS BRONOWIANKA Kraków MŁP
10742 M 2019-03-31 45963 POL Dziakowska Emilia 2005 K MKS TS WARTA Oborniki WLP
10741 M 2019-03-30 51229 POL Wolski Maciej 2007 M LUKS PANDA Sierakowice POM
10740 M 2019-03-29 51228 POL Dylewska Oliwia 2008 K LUKS PEŁCZ Górki Noteckie LBU
10739 M 2019-03-29 51227 POL Standera Roksana 2007 K LUKS PEŁCZ Górki Noteckie LBU
10738 M 2019-03-28 51226 POL Sala Zuzanna 2006 K ULKS Moszczenica ŁDZ
10737 S 2019-03-27 21156 POL Cierpiał Piotr 1999 M STS GMINA Strzelce Opolskie OPO
10736 IM 2019-03-26 51225 POL Adam Marcinkowski 2004 M PARK REKREACYJNO-SPORTOWY FAIRPLAYCE Poznań WLP
10735 M 2019-03-26 37380 POL Kornacka Oliwia 2002 K UKS RETURN Piaseczno MAZ
10734 M 2019-03-25 51224 POL Białas Aleksandra 2006 K UMKS KSIĘŻAK Łowicz ŁDZ
10733 M 2019-03-25 51223 POL Brzozowski Maciej 2007 M UMKS KSIĘŻAK Łowicz ŁDZ
10732 M 2019-03-23 36944 POL Cichocka Katarzyna 2002 K MTS Kwidzyn POM